Cordyceps - mycelium

28,05 zł
Brutto

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, szczególnie podczas przemęczenia, osłabienia czy w trakcie rekonwalescencji.

Ilość

  •  Bezpieczne płatności. Bezpieczne płatności.
  •  Dostępne formy dostaw: - Paczkomaty InPost -- Kurier DPD W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji ceny. Dostępne formy dostaw: - Paczkomaty InPost -- Kurier DPD W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji ceny.
  • Do 14 dni od od otrzymania. Szczegółowe informacje na temat reklamacji i zwrotów - skontaktuj się z nami. Do 14 dni od od otrzymania. Szczegółowe informacje na temat reklamacji i zwrotów - skontaktuj się z nami.

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, szczególnie podczas przemęczenia, osłabienia czy w trakcie rekonwalescencji. Korzystnie wpływa w stanach zmęczenia, stymuluje  „energię życiową” wspierając jednocześnie witalność. Wpływa na poczucie większej siły oraz sprzyja koncentracji. Produkt jest coraz częściej stosowany w świecie sportu, gdyż w naturalny sposób wspiera potencjał zawodników.

- wspiera układ odpornościowy
- wspiera prawidłowy poziom energii
- wspomaga większą wydajność

Składniki: Sproszkowane mycelium (wegetatywna część grzyba) Cordyceps sinensis, żelatyna (składnik kapsułki). Produkt bez substancji dodatkowych.

Dawkowanie: 1 kapsułka dwa razy dziennie 30 min. przed posiłkiem.

Opakowanie: 60 kapsułek, każda kapsułka zawiera 600 mg sproszkowanego mycelium Cordyceps sinensis.

994 produkty/ów