Boswellia - Ekstrakt

21,39 zł
Brutto

Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu, w szczególności stawów.

Ilość

  •  Bezpieczne płatności. Bezpieczne płatności.
  •  Dostępne formy dostaw: - Paczkomaty InPost -- Kurier DPD W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji ceny. Dostępne formy dostaw: - Paczkomaty InPost -- Kurier DPD W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji ceny.
  • Do 14 dni od od otrzymania. Szczegółowe informacje na temat reklamacji i zwrotów - skontaktuj się z nami. Do 14 dni od od otrzymania. Szczegółowe informacje na temat reklamacji i zwrotów - skontaktuj się z nami.

Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu ruchu, w szczególności stawów. Dzięki wysokiej zawartości kwasów boswelliowych na poziomie 65%, suplement wspomaga hamowanie nadmiernego rozpadu tkanki łącznej oraz wspiera prawidłowy dopływ krwi do tkanki stawowej, przyczyniając się tym samym do jej regeneracji. Pomaga utrzymać prawidłowe właściwości przeciwzapalne organizmu poprzez wspieranie naturalnie niskiej aktywności pro-mediatorów zapalnych, takich jak leukotrieny.

Składniki: Wyciąg pozyskany z żywicy Boswellia serrata standaryzowany do 65% kwasów boswelliowych (Drug Extract Ratio – 10:1), mieszanka ziołowa AbsorBlend, żelatyna (składnik kapsułki). Produkt bez substancji dodatkowych (czysty wyciąg).

Opakowanie: 60 kapsułek. Każda kapsułka zawiera 200 mg wyciągu z Boswellia serrata oraz 22 mg AbsorBlend.

Dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie, najlepiej przyjmować pomiędzy posiłkami.

998 produkty/ów