Strona główna » Artykuły
Czym są zioła buhnera oraz jego protokół

Czym są zioła Buhnera?

Wybitny amerykański zielarz, autor wielu publikacji, Stephen Harrod Buhner opracował unikalny zestaw ziół, który dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom, wspomaga leczenie boreliozy. Sprawa nabrała rozgłosu, kiedy w internecie zaczęły pojawiać się świadectwa potwierdzające skuteczność ziołowej terapii. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej czym jest Protokół Buhnera.

Wywiad ze Stephenem Buhnerem – autorem „Protokołu Buhnera”

Chris: Pierwsza edycja „Healing Lyme” ukazała się w 2005 roku. Fenomenalne podejście do leczenia boreliozy, jak sugeruje tytuł. 10 lat później śledziliście to i napisaliście drugą edycję, która będzie dostępna około 7 grudnia 2015 r. Czy możesz mi powiedzieć, czy kiedykolwiek myślałeś, że pojawi się potrzeba napisania drugiej edycji i jaki był impuls do rewizji?

Borelioza w pigułce

Borelioza (ang. Lyme Disease) jest to wieloukładowa choroba zakaźna, wywołana przez bakterie Borelii. Najczęstszą przyczyną zakażenia jest ukąszenie przez kleszcza. Jest ona bardzo trudna w diagnozowaniu (szczególnie przewlekła) i często mylona z innymi schorzeniami, ponieważ potrafi imitować objawy innych chorób. Skutkiem tego jest fakt, że wiele osób jest leczonych przez lata lub nawet całe życie …

Borelioza w pigułce Read More »

Shopping Cart