Strona główna » Wszystkie produkty » Astragalus (Traganek) 60kaps 600mg Medica Herbs

Astragalus (Traganek) 60kaps 600mg Medica Herbs

25,99 

Substancja, która wspomaga prawidłową odpowiedź organizmu na niesprzyjające czynniki zewnętrzne (fizjologiczne oraz psychologiczne), jednocześnie wspierając właściwy poziom energii i wytrzymałości. Pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi oraz odpowiedni poziom cukru we krwi. Dodatkowo przyczynia się do zachowania właściwej elastyczności skóry i stawów.

Availability: Na stanie

SKU: 87975 Kategorie: ,

Astragalus Membranaceus (Traganek)

Astragalus (Astragalus Membranaceus) kompleksowo wspiera właściwe funkcjonowanie układu immunologicznego. Jest stosowany jako adaptogen – substancja, która wspomaga prawidłową odpowiedź organizmu na niesprzyjające czynniki zewnętrzne (fizjologiczne oraz psychologiczne), jednocześnie wspierając właściwy poziom energii i wytrzymałości. Astragalus pomaga również utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi oraz odpowiedni poziom cukru we krwi. Dodatkowo przyczynia się do zachowania właściwej elastyczności skóry i stawów.

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z korzenia Astralagus membranaceus 600 mg (1,8 mg astragalazydów); żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

60 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart