Strona główna » Wszystkie produkty » Bacopa (Brahmi) 60kaps 600mg Medica Herbs

Bacopa (Brahmi) 60kaps 600mg Medica Herbs

25,99 

Brak w magazynie

SKU: 53499 Kategorie: ,

Bacopa (Brahmi)

Bacopa (Bacopa monnieri) wspomaga utrzymanie prawidłowych procesów uczenia się. Wspiera właściwe mikrokrążenie krwi przyczyniając się do odpowiedniej pracy komórek mózgowych. Wspomaga prawidłowe funkcje poznawcze (pamięć i koncentrację) szczególnie u ludzi w podeszłym wieku. Dodatkowo sprzyja właściwej reakcji na stres oraz spokojnemu zasypianiu.

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z ziela Bacopa monnieri 600 mg (60 mg bakozydów); żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

60 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. U osób stosujących syntetyczne leki przeciwzakrzepowe i przeciwnadciśnieniowe stosować po konsultacji z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart