Strona główna » Wszystkie produkty » Butcher’s Broom (Ruszczyk Kolczasty) 30kaps 450mg Medica Herbs

Butcher’s Broom (Ruszczyk Kolczasty) 30kaps 450mg Medica Herbs

17,99 

Brak w magazynie

SKU: 42668 Kategorie: ,

Butcher’s Broom (Ruszczyk Kolczasty)

Ruszczyk kolczasty (Ruscus aculeatus) wspiera prawidłowy stan naczyń krwionośnych oraz odpowiednią cyrkulację krwi. Wspomaga właściwe krążenie żylne w nogach, dzięki czemu jest pomocny przy dolegliwościach takich jak obrzęk, uczucie zmęczenia i ciężkości nóg.

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z kory Ruscus aculeatus 450 mg (22,5 mg ruskogeniny); żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

60 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. U osób stosujących syntetyczne leki przeciwzakrzepowe i przeciwnadciśnieniowe stosować po konsultacji z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart