Strona główna » Wszystkie produkty » Reishi (Ganoderma lucidum) 60kaps 450mg Medica Herbs

Reishi (Ganoderma lucidum) 60kaps 450mg Medica Herbs

26,99 

Availability: Na stanie

SKU: 85531 Kategorie: ,

Reishi (Ganoderma lucidum)

Reishi (Ganoderma lucidum) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, szczególnie podczas sezonowych zmian pogody oraz okresu zimowego. Wspiera właściwe działanie układu krążenia i pomaga zachować prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu energii i wytrzymałości podczas fizycznego zmęczenia.

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 2 kapsułki): wyciąg z owocni Ganoderma lucidum 900 mg (90 mg polisacharydów); żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

60 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka 1-2 razy dziennie.

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart