Strona główna » Wszystkie produkty » Shiitake || Wyciąg (Lentinus edodes) 45kaps 500mg Medica Herbs

Shiitake || Wyciąg (Lentinus edodes) 45kaps 500mg Medica Herbs

26,99 

Availability: Na stanie

SKU: 35863 Kategorie: ,

Shiitake (Lentinus edodes)

Shiitake || Wyciąg jest preparatem pozyskanym z owocnika grzyba Lentinus edodes. Dzięki zawartości m.in. polisacharydów, Lentinus edodes kompleksowo wspiera prawidłowe działanie układu odpornościowego zwłaszcza podczas sezonowych zmian pogody oraz okresu zimowego. Dodatkowo Shiitake wspomaga utrzymanie właściwego stanu emocjonalnego, szczególnie podczas sytuacji stresogennych.

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z owocnika grzyba Lentinus edodes 500 mg (100 mg polisacharydów); żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

45 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart