Strona główna » Wszystkie produkty » Szczeć pospolita (Dipsacus sylvestris) 60kaps 500mg Medica Herbs

Szczeć pospolita (Dipsacus sylvestris) 60kaps 500mg Medica Herbs

17,99 

Availability: Na stanie

SKU: 13914 Kategorie: ,

Szczeć pospolita (Dipsacus sylvestris)

Szczeć pospolita (Dipsacus sylvestris) jest rośliną z rodziny szczeciowatych, występującą w Europie, Azji oraz Afryce. Od wieków wykorzystywana jest w medycynie tradycyjnej m.in. przy dolegliwościach związanych ze stawami.

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z korzenia Dipsacus sylvestris 500 mg; żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

60 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart