Strona główna » Wszystkie produkty » Tarczyca Bajkalska (Scutellaria baicalensis) 60kaps 600mg Medica Herbs

Tarczyca Bajkalska (Scutellaria baicalensis) 60kaps 600mg Medica Herbs

24,99 

Brak w magazynie

SKU: 39276 Kategorie: ,

Tarczyca bajkalska (Scutellaria baicalensis)

Tarczyca bajkalska (Scutellaria baicalensis) wspomaga prawidłową kondycję stawów oraz właściwą elastyczność ścięgien. Dodatkowo wspiera odpowiednie funkcjonowanie mięśni szkieletowych podczas codziennej aktywności fizycznej oraz w trakcie uprawiania sportu, przyczyniając się do utrzymania sprawności układu ruchu..

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z korzenia Scutellaria baicalensis 600 mg (120 mg bajkaliny); żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

60 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart