Strona główna » Wszystkie produkty » Żeń-Szeń Właściwy (Panax ginseng) 60kaps 600mg Medica Herbs

Żeń-Szeń Właściwy (Panax ginseng) 60kaps 600mg Medica Herbs

24,99 

Preparat pozyskany z korzenia Pueraria lobata stosowany wspomagająco przez osoby walczące ze szkodliwymi nawykami (picie alkoholu, palenie papierosów).

Brak w magazynie

SKU: 18323 Kategorie: ,

Żeń-Szeń Właściwy (Panax ginseng)

Żeń-szeń (Panax ginseng) wspiera prawidłowe funkcje poznawcze (pamięć i koncentrację) oraz wspomaga naturalną wydajność i wytrzymałość fizyczną organizmu. Pomaga zachować odpowiedni poziom sił witalnych, szczególnie podczas psychicznego i fizycznego zmęczenia. Wspiera właściwą aktywność seksualną zarówno mężczyzn jak i kobiet. Żeń-szeń wspomaga również prawidłowe działanie systemu odpornościowego, zwłaszcza podczas sezonowych zmian pogody oraz okresu zimowego.

Składniki

(w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg pozyskany z Panax ginseng 600 mg (42 mg ginsenozydów); żelatyna (kapsułka).

Produkt bez sztucznych dodatków!

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość:

60 kapsułek.

Producent

Medica Herbs

Dawkowanie

1 kapsułka raz dziennie

Uwagi

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Shopping Cart